Představení

loco9.jpgKabaret Noc (r.2016, prem.Praha, Rokycanova 33, 6 repríz)

  • Taneční duet Václava a Kateřiny volně vycházející z románové předlohy Něžná je noc F.S.Fitzgeralda

 

Druhý Břeh (r.2013 – 2014, prem.Praha, Meetfactory, 4 reprízy, derniera ve Strašnickém divadle)

  • Výzkumná a tanečně terapeutická práce členů Loco:Motion Company o. s. ve spolupráci s nevidomými herci a tanečníky, ústící k realizaci celovečerního představení podle předlohy “Druhý břeh” laureáta Nobelovy ceny za literaturu Gao Xingjiana v českém překladu Denise Molčanova, a to s výslovným svolením autora i překladatele. Účinkovali 3 nevidomí hosté a dalších 6 herců Loco:Motion a zahraniční host Eva Lepold z Rakouska.

 

Kismet (r.2012, prem.Praha, Synagoga na Palmovce, 20 repríz, derniéra Divadlo v Celetné r.2014)

  • Taneční představení na téma Nezvratný osud, autorské představení v 7 scénách a deseti tanečnících, jako host se představením mihla i Irina Andreeva z Teatr Novogo Fronty, také hostoval Martin Goga, Marie Adamová a další.

ksm4.jpg

Nesami (r.2011, prem. Praha, Cross Club, divadlo na půdě, 10 repríz, derniéra r.2012)

  • Fyzické divadlo o dvojicích, které jsou spolu i spolu nejsou a pár netvoří, ač situace se tak na první pohled může jevit. Dva duety na motivy aktovek od Harolda Pintera. První “Night” v interpretaci Loco:Motion Company pojmenovaná Na navigaci svítily lampy. Druhý duet volně zpracovaný podle aktovky “One for the road” pod názvem Jed na cestu.

pin3

Dům v Nevědomí (r.2010, prem.Praha, Studio Alta, 4 reprízy)

  • Autorské taneční představení vzniklé na základě několika měsíčního hlubinného průzkumu vlastních myslí. Hudba v podání Schrödingerovy Kočky a Honzy Šikla.

Iniciace (r.2010, prem.Nedostavěný chrám v Panenském Týnci, derniéra na Smíchovské pláži v písku r.2010)

  • Site-specific představení vytvořené pro nedostavěný chrám v Panenském Týnci. Multimediální taneční divadlo o rituálech dospívání s živým hudebním doprovodem vytvářeným tanečníky na scéně.